Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je sobota, 15. november 2014, Leopold, zajtra Agnesa

Surf.sk Cestovanie Cestopisy

Cestopisy

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Cestopisy.

Nájdených: 127 stránok pre Cestopisy

1 2 3 ... ďalšia >>

Dialničné známky v Európe TOP: 3x

Dialničné známky v Európe

Přehled aktuálních cen dálničních známek a mýtných poplatků v Evropě. Kromě cen mýtného a map zpoplatněných úseků zde naleznete také aktuální ceny benzínu a nafty.

www.tolls.eu/cs

Švajdlenka.com - cestovanie, večerníčky, dokumenty

Švajdlenka.com - cestovanie, večerníčky, dokumenty

Osobné stránky, na ktorých predstavujeme našu rodinu a naše koníčky. Nájdete tu linky na klasické večerníčky. Stránka je zameraná taktiež na cestovanie a naše zážitky z ciest.

sk.svajdlenka.com

Dobrodruh - internetový časopis o cestovaní

Dobrodruh - internetový časopis o cestovaní

Internetový časopis o cestovaní, histórii a kultúre cudzích národov. Bohatá fotogaléria, výmena cestovateľských skúseností, predaj máp a sprievodcov.

www.dobrodruh.sk

Holandsko.org - zaujímavé miesta, 
história, pamiatky

Holandsko.org - zaujímavé miesta, história, pamiatky

Informácie pre turistov cestujúcich do Holandska. Zaujímavé miesta, história, pamiatky a holandské mestá Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Alkmaar, Haarlem, Leeuwarden, Maastricht, Utrecht.

holandsko.org

Sprievodca Parížom

Sprievodca Parížom

Informácie pre tých, ktorí sa chystajú navštíviť Paríž. Pamiatky, kultúra, história, rady a tipy k cestovaniu. Eiffelova veža, Sacré-coeur, Notre Dame, Moulin Rouge, Víťazný oblúk, Montmartre, francúzska kuchyňa a ďalšie zaujímavosti.

www.pruvodceparizi.cz

SomTurista - cestovateľský a turistický portál

SomTurista - cestovateľský a turistický portál

Jedinečný cestovateľský a turistický portál, kde nájdete množstvo skúseností z cestovania vo forme fotografií, recenzií hotelov, reštaurácií, dovoleniek, zájazdov. ale aj turistické informácie o lokalitách, mestách a pamiatkach a diskusné fórum.

www.somturista.sk

New York.cestovanie.biz - zápisky z ciest

New York.cestovanie.biz - zápisky z ciest

New York, prekrásne mesto plné múzeí, budov s vlastným príbehom a veľkou kulisou filmárov. Central Park, Time Square či Broadway, Socha slobody či Empire State Building sú veľkým lákadlom turistov.

newyork.cestovanie.biz

Na vrchol

Na vrchol

Stránka je venovaná prevažne adrenalínu, extrémnym športom, cestovaniu, zdraviu, fitnes. Nájdete tu veľa zaujímavých vecí, ktoré by vás mohli inšpirovať ako stráviť príjemný víkend, a pripravujeme ďalšie zaujímavé veci.

www.navrchol.sk

Hainburg.cestovanie.biz - Hainburg an der Donau

Hainburg.cestovanie.biz - Hainburg an der Donau

Rakúske mestečko Hainburg ležiace len kúsok od slovenských hraníc za Bratislavou je cieľom mnohých Slovákov pri ich nákupoch. Známe je však stredovekou pevnosťou, hradbami a 18. jamkovým golfovým ihriskom.

hainburg.cestovanie.biz

Bulharsko - turistický sprievodca, informácie

Bulharsko - turistický sprievodca, informácie

Turistický sprievodca Bulharskom, kde nájdete informácie o všetkých pamiatkach, múzeách, atrakciách a iné zaujímavosti Bulharska. Súčasťou sú aj cestopisy, recenzie ubytovania a podnikov, fotoalbumy a ďalší uživateľský obsah.

bulharsko.somturista.sk