Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je sobota, 15. november 2014, Leopold, zajtra Agnesa

Surf.sk Cestovanie Ubytovanie Hotely

Hotely

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Hotely.

Nájdených: 807 stránok pre Hotely

1 2 3 ... ďalšia >>

Penzion Duha Dedinky TOP: 36x

Penzion Duha Dedinky

Ubytovanie.

www.penzionduha.sk

City Bell Hotel Praha TOP: 15x

City Bell Hotel Praha

Obľúbený hotel v centre Prahy s rodinnou atmosférou, ktorý ponúka pohodlné, pokojné a rodinné ubytovanie v Prahe. Len niekoľko minút chôdze od hotela sú známe pamiatky, ktoré Praha skrýva – Václavské námestie, Národné múzeum v Prahe, Divadlo na Vinohradoch, pražské historické Staré mesto, rovnako ako stanica metra/električkové zastávky Námestie mieru/IP Pavlova.

www.hotelcitybell.com

Ubytovanie na Slovensku - hotely, penzióny a chaty TOP: 2x

Ubytovanie na Slovensku - hotely, penzióny a chaty

Hotely, penzióny a chaty z celého Slovenska.

www.ubytovaniesr.sk

Hotel.sk-online.sk - online rezervovanie ubytovania TOP: 2x

Hotel.sk-online.sk - online rezervovanie ubytovania

Využite online rezervovanie ubytovania v hoteloch na Slovensku ale aj zahraničí. Online rezervovanie vo viac ako 73000 hotelov na svete. Rezervácia je bez poplatku a ponúka ubytovanie za najnižšie ceny na trhu.

hotel.sk-online.sk

Travelbook.sk - ubytovanie na Slovensku TOP: 1x

Travelbook.sk - ubytovanie na Slovensku

Ubytovanie na Slovensku s portálom. Bohatá ponuka hotelov, penziónov, chát a kúpeľov. Ubytovanie v turistických regiónoch.

www.travelbook.sk

Wellness víkend.sk - wellness hotely TOP: 1x

Wellness víkend.sk - wellness hotely

Databáza slovenských, českých a maďarských wellness hotelov a pobytov.

www.wellnessvikend.sk

Besenovanet.eu - Aquapark Thermal Park Bešeňová - Hotel Luka

Besenovanet.eu - Aquapark Thermal Park Bešeňová - Hotel Luka

Aquapark Thermal Park Bešeňová je verejnosti známe zariadenie s celoročnou prevádzkou. Aquapark Bešeňová je širokospektrálne zariadenie, ktoré poskytuje miesto pre oddych a zábavu pre rodiny s deťmi, wellness pobyty pre načerpanie nových síl ako aj kongresové služby pre manažérov a firmy.

www.besenovanet.eu

Privát Arcadia

Privát Arcadia

Pripravili sme pre Vás ubytovanie priamo v obci Podhájska – časť Svätuša, ktorý sa nachádza na tichom a pokojnom mieste, 1500m od termálneho kúpaliska. Neďaleké lesy a potok pretekajúci okolo pozemku tohto rodinného domu vytvára príjemnú atmosféru a priestor pre aktívny ako aj pasívny oddych.

www.podhajska-ubytovanie.sk

Hotel Torysa, ubytovanie v hoteli Torysa Sabinov

Hotel Torysa, ubytovanie v hoteli Torysa Sabinov

Hotel Torysa poskytuje ubytovanie na úrovni trojhviezdičkového hotela v kompletne zrenovovaných jednoposteľových, dvojposteľových izbách a apartmánoch.

www.hoteltorysa.com

Hotel Guľa

Hotel Guľa

Hotel Guľa sa nachádza v podhorskej obci Batizovce v blízkosti Vysokých Tatier. Z obce sú ľahko dostupné turistické strediská Vysokých Tatier (Starý Smokovec -10 km, Štrbské Pleso -17 km, Tatranská Lomnica -16 km, mesto Poprad -10 km). V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskom stredisku Svit - Lopušná dolina (3 km), Starý Smokovec a Štrbské Pleso. Náš hotel pre záujemcov o ubytovanie ponúka 4 nové štvorlôžkové izby so štandardným vybavením (TV prijímač, WC, sprcha a umývadlo,) a 5 dvojlôžkových, šesť trojlôžkových izieb s umývadlom a oddeleným sociálnym zariadením pre mužov a ženy (umývadlá, sprchy, WC). Súčasťou hotela je aj veľká spoločenská sala s kapacitou 220 miest vhodná na organizovanie plesov, stukových , svadieb, rodinných oslav a rôzných dalších kulturných podujatí.

www.hotelgula.sk