Dnes je streda, 23. apríl 2014, Vojtech, zajtra Juraj

Surf.sk Cestovanie Ubytovanie Hotely

Hotely

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Hotely.

Nájdených: 803 stránok pre Hotely

<< predošlá 1 2 3 4 ... ďalšia >>

Hotel Guľa

Hotel Guľa

Hotel Guľa sa nachádza v podhorskej obci Batizovce v blízkosti Vysokých Tatier. Z obce sú ľahko dostupné turistické strediská Vysokých Tatier (Starý Smokovec -10 km, Štrbské Pleso -17 km, Tatranská Lomnica -16 km, mesto Poprad -10 km). V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskom stredisku Svit - Lopušná dolina (3 km), Starý Smokovec a Štrbské Pleso. Náš hotel pre záujemcov o ubytovanie ponúka 4 nové štvorlôžkové izby so štandardným vybavením (TV prijímač, WC, sprcha a umývadlo,) a 5 dvojlôžkových, šesť trojlôžkových izieb s umývadlom a oddeleným sociálnym zariadením pre mužov a ženy (umývadlá, sprchy, WC). Súčasťou hotela je aj veľká spoločenská sala s kapacitou 220 miest vhodná na organizovanie plesov, stukových , svadieb, rodinných oslav a rôzných dalších kulturných podujatí.

www.hotelgula.sk

Hotel Smokovec - Vysoké Tatry

Hotel Smokovec - Vysoké Tatry

Hotel Smokovec sa nachádza v srdci Vysokých Tatier v Starom Smokovci. Novozrekonštruovaný hotel ponúka 24 dvojlôžkových izieb, 3 trojlôžkové, 3 štvorlôžkové, a 1 apartmán.

www.hotelsmokovec.sk

Travelguide.sk - ubytovanie na Slovensku

Travelguide.sk - ubytovanie na Slovensku

Portál ponúka prehľadnú databázu ubytovania na Slovensku s možnosťou rezervácie.

www.travelguide.sk

Porovnajte si ceny hotelov a leteniek

Porovnajte si ceny hotelov a leteniek

Rýchle porovnanie cien všetkých medzinárodných internetových poskytovateľov ubytovania a leteniek bez ďalšieho navýšenia cien a s jednoduchou rezerváciou. Cestujte s nami!

www.cheaper.to

Hotel Aston, Bratislava

Hotel Aston, Bratislava

Hotel Aston Bratislava - moderný business hotel v širšom centre Bratislavy, ubytovanie, reštaurácia, kongresové a relaxačné služby.

www.hotelaston.sk

Bratislavské hotely a ubytovanie v Bratislave

Bratislavské hotely a ubytovanie v Bratislave

Kompletná ponuka ubytovania v Bratislave - hotely, penzióny, hostely, apartmány, byty. Od 300 Sk až po štvorhviezdičkové luxusné hotely.

www.bratislavahotels.sk

Hotel Capital Nitra

Hotel Capital Nitra

Luxusný hotel v historickom centre Nitry s parkovisko, welness centrom. Sauna, bazén, reštaurácia, bar, kaviareň. Izby s klimatizáciou, TV-SAT, minibarom, balkónikom a luxusnou kúpeľňou.

hotelcapital.sk

Kapverdy.cestovanie.biz - cestopis z Kapverdských ostrovov

Kapverdy.cestovanie.biz - cestopis z Kapverdských ostrovov

Informácie o Kapverdskom ostrove Sal, čoraz lákavejším pre našich turistov. Prehľad atrakcií, zaujímavostí a recenzií hotelov s bohatou ponukou fotografií a videa. Mapy, ceny, rady a hodnotenia miest.

kapverdy.cestovanie.biz

Hotel Jazero Vinné

Hotel Jazero Vinné

V rekreačnej oblasti Vinné jazero sa nachádza Hotel Jazero, ktorý svojim umiestnením poskytuje najlepšie podmienky na ubytovanie, stravovanie, zábavu a samotnú rekreáciu s množstvom bezkonkurenčných kvalitných služieb.

www.jazero.sirava.sk

Vojenská zotavovňa Zemplínska šírava, a.s.

Vojenská zotavovňa Zemplínska šírava, a.s.

Vojenská zotavovňa a hotel, sa nachádza v centre rekreačnej oblasti Zemplínska šírava, 13 km od mesta Michalovce. Vodná nádrž poskytuje vhodné podmienky pre celoročnú rekreáciu.

www.vz.sirava.sk