Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je streda, 22. október 2014, Sergej, zajtra Alojzia

Surf.sk Cestovanie Ubytovanie Ubytovanie v zahraničí Poľsko

Poľsko

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Poľsko.

Nájdených: 3 stránok pre Poľsko

Hotel Guľa

Hotel Guľa

Hotel Guľa sa nachádza v podhorskej obci Batizovce v blízkosti Vysokých Tatier. Z obce sú ľahko dostupné turistické strediská Vysokých Tatier (Starý Smokovec -10 km, Štrbské Pleso -17 km, Tatranská Lomnica -16 km, mesto Poprad -10 km). V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskom stredisku Svit - Lopušná dolina (3 km), Starý Smokovec a Štrbské Pleso. Náš hotel pre záujemcov o ubytovanie ponúka 4 nové štvorlôžkové izby so štandardným vybavením (TV prijímač, WC, sprcha a umývadlo,) a 5 dvojlôžkových, šesť trojlôžkových izieb s umývadlom a oddeleným sociálnym zariadením pre mužov a ženy (umývadlá, sprchy, WC). Súčasťou hotela je aj veľká spoločenská sala s kapacitou 220 miest vhodná na organizovanie plesov, stukových , svadieb, rodinných oslav a rôzných dalších kulturných podujatí.

www.hotelgula.sk

Poľsko, ako ho nepoznáte...

Poľsko, ako ho nepoznáte...

Pobyty, zájazdy, poznávanie, ubytovanie v Poľsku. Pamiatky UNESCO. Pre rodiny a organizované skupiny. A pre firmy - MICE programy - meetings, incentives, conferences, events. Výstavy a veľtrhy v Poľsku.

www.travelplus.sk

Varšava

Varšava

Všetko čo by ste o Varšave chceli vedieť. Nočný život a zábava, reštaurácie ale aj historické a kultúrne pamiatky. Všetko pekne pokope, na jednom mieste.

varsava.sk