Dnes je piatok, 23. máj 2014, Želmíra, zajtra Ela

Surf.sk    Cestovanie    Cestopisy    Afrika    Vizitka: 087-417

Keňa - safari a dovolenka

https://www.kena.sk

Cestopisné stránky o africkom štáte s bohatou faunou, flórou, históriou, kultúrou a tradíciami. Online sprievodca dovolenkou v jednej z najatraktívnejších krajín čierneho kontinentu.

kategórie: Afrika, Cestovanie, Cestopisy
tagy: cestovanie, dovolenka, cestopisy
o doméne: kena.sk
3 Topuj

Predbehnite konkurenciu v kategórii,
v ktorej sa odkaz nachádza.

Daj svoj hlas tomuto webu!
Najlepší si zaslúžia byť navrchu!

Etiópia.sk

Sprievodca krajinou čierneho kontinentu - Etiópiou. Dovolenkové a cestovateľské rady, tipy a návody. Kultúra, história, gastronómia, tradície, zvyky, pamätihodnosti a turistické destinácie, ale i etiópska fauna a flóra.

https://www.etiopia.sk
Afrika Safari - Keňa dovolenka | goafrika.cz

Cestovní kancelář se specializací na dovolenou v Keni a ve východní Africe. Vše na míru dle přání zákazníka. Safari v Keni a okolních státech. Český delegát v Africe po celý rok. Dovolenou si můžete objednat online.

http://www.goafrika.cz
Južná Afrika, Juhoafrická republika, JAR

Afrika je naša špecializácia. Ponúkame expedície, cesty na mieru, zájazdy, ubytovanie, prenájom áut v krajinách južnej a východní Afriky - Juhoafrická republika, Namíbia, Botswana, Zambia, Zimbabwe, Malawi, Mozambik, Keňa, Tanzánia, Uganda a ďalšie krajiny.

http://jar.jizniafrika.cz
Madagaskar.sk

Online sprievodca Madagaskarom. Objavte unikátnu madagaskarskú faunu a flóru, ktorej 90 percent nenájdete nikde inde na svete, či tradície, kultúru, históriu, kuchyňu a pamätihodnosti afrického ostrovného štátu Madagaskar.

https://www.madagaskar.sk
Senegal.sk

Virtuálny sprievodca africkou Senegalskou republikou. Obsahuje užitočné rady, návody a tipy na turistiku v Senegali. Informácie o kultúre, histórii, gastronómii, ale aj prírodnom bohatstve - faune a flóre, či pamätihodnostiach.

https://www.senegal.sk

Odporučte https://www.kena.sk známemu

Ak sa vám táto stránka páči a chcete, aby sa o nej dozvedelo aj vaše okolie, vyplňte tento formulár a odošlite.

Odporučenie známemu
*
*
*
*

Nechajte užívateľov hodnotiť stránku https://www.kena.sk

Aby bolo návštevníkom umožnené hodnotenie aj cez vašu stránku, je do jej HTML kódu potrebné vložiť časť kódu, ktorá toto hodnotenie sprístupní. Čím väčší počet ľudí vašu stránku podporí, tým vyššie sa vo svojej kategórii posunie. To iste platí aj pri vyhľadávaní. A čím je odkaz vyššie, tým väčší počet návštevníkov si na ňu klikne.

Zvoľte ikonku a vybraný kód vložte do vašej stránky

Ikona 60 x 74

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 88 x 31

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 140 x 16

Vzor ikony

Ikona 140 x 16

Úprava vizitky https://www.kena.sk

Po vyplnení tohto formulára vám budeme môcť upraviť informácie zadané pri registrácii odkazu. Zmenené môžu byť všetky údaje, tj. URL, názov stránky, popis stránky, doplnenie kľúčových slov, pridanie alebo zmena kategórie atď.

Úprava vizitky
*
*
*