Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je streda, 22. október 2014, Sergej, zajtra Alojzia

Surf.sk    Cestovanie    Ubytovanie    Hotely    Vizitka: 082-331

Hotel The Grand Vígľaš

www.grandviglas.com

Zámocký hotel The Grand Vígľaš**** je miesto, kde sa na jednom mieste spája história spolu s luxusnými službami. Vyberte si komnatu zo siedmych kategórií a prežite renesančnú noc pod baldachýnom. Ochutnajte kráľovské raňajky podľa Vášho výberu a nechajte sa pozvať na dobovú hostinu s výhľadom na nádvorie zámku. Povedzte si svoje ÁNO v gotickej kaplnke alebo v rytierskej sále a prežite rozprávkovú svadbu až do svitania. Skombinujte minulosť s prítomnosťou počas Vašich kongresov, seminárov a školení v nerušenom prostredí. Oddýchnite si s nami v hotelovom wellness centre. Presuňte sa v čase s Vašou rodinou, priateľmi a známymi do stredovekých čias a zúčastnite sa prehliadky zámku s odborným výkladom. Vašich malých rytierov potešíme zaujímavým historickým programom a na Vás veľkých už netrpezlivo čakáme v zámockom múzeu. Sídlo uhorských kráľov čaká práve na Vás.

kategórie: Hotely, Kongresy, Konferencie
tagy: hotely, kongres, svadba
0 Topuj

Predbehnite konkurenciu v kategórii,
v ktorej sa odkaz nachádza.

Daj svoj hlas tomuto webu!
Najlepší si zaslúžia byť navrchu!

Hotelový komplex Village Resort Hanuliak

Vychutnajte si príjemné chvíle s Vašou rodinou alebo priateľmi v srdci prírody v našom hotelovom komplexe Village Resort Hanuliak v obci Belá len 20 km od Žiliny.

https://www.resorthanuliak.sk
Hotel Grand.sk - Hotel Grand Žilina

Hotel Grand, popredné ubytovacie zariadenie mesta sa nachádza v historickom centre mesta Žilina. Ubytovanie poskytuje od roku 1910. V hoteli je reštaurácia, kaviareň, vináreň, salóniky, herňa-bar s non-stop ruletou a samozrejme wellness centrum.

http://www.hotelgrand.sk
Wellness pobyty

Víkendové wellness relaxačné pobyty, kúpeľné pobyty, pobyty pre seniorov aj s deťmi. Oddýchnite si na jednom z pobytov a posilnite svoje duševné i fyzické zdravie na maximum. Inšpirujte sa v našom katalógu.

http://wellnesspobytyslevy.cz
Hotel Agroinštitút***

Hotel Agroinštitút*** sa nachádza v peknom prostredí, v ruchom nerušenej časti mesta. Hotel s prekrásnym výhľadom na Nitru a okolie poskytuje ubytovanie v kvalitne zariadených izbách s kompletným vybavením a wifi pripojením.

http://hotel.agroinstitut.sk
Ubytovanie Bojnice - Hotel Bojnický vínny dom

Hotel Bojnický vínny dom sa nachádza v prekrásnom turistickom centre Slovenska, v mestečku Bojnice. Pozývame vás vychutnať si naše luxusné izby, výbornú reštauráciu, oddýchnuť si vo vínnom wellness.

http://www.bojvin.eu

Odporučte www.grandviglas.com známemu

Ak sa vám táto stránka páči a chcete, aby sa o nej dozvedelo aj vaše okolie, vyplňte tento formulár a odošlite.

Odporučenie známemu
*
*
*
*

Nechajte užívateľov hodnotiť stránku www.grandviglas.com

Aby bolo návštevníkom umožnené hodnotenie aj cez vašu stránku, je do jej HTML kódu potrebné vložiť časť kódu, ktorá toto hodnotenie sprístupní. Čím väčší počet ľudí vašu stránku podporí, tým vyššie sa vo svojej kategórii posunie. To iste platí aj pri vyhľadávaní. A čím je odkaz vyššie, tým väčší počet návštevníkov si na ňu klikne.

Zvoľte ikonku a vybraný kód vložte do vašej stránky

Ikona 60 x 74

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 88 x 31

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 140 x 16

Vzor ikony

Ikona 140 x 16

Úprava vizitky www.grandviglas.com

Po vyplnení tohto formulára vám budeme môcť upraviť informácie zadané pri registrácii odkazu. Zmenené môžu byť všetky údaje, tj. URL, názov stránky, popis stránky, doplnenie kľúčových slov, pridanie alebo zmena kategórie atď.

Úprava vizitky
*
*
*