Sprievodcovia

Hellios.sk - Cestovná agentúra Spišská Nová Ves

Cestovná agentúra - sprievodcovské služby a ubytovanie v oblasti Tatry - Spiš - Slovenský raj. Pobytové, poznávacie a pútnické zájazdy. Organizácia firemných akcií a seminárov.

http://www.hellios.sk/

Lipari.cz - Liparské ostrovy

Turistický sprievodca po ostrovoch Vulcano, Stromboli, Panarea, Salina, Filicudi a Alicudi. Viac než stovka fotografií, popis cesty, liečebné účinky sírneho jazierka a cestovné trajektov.

http://www.lipari.cz/

Slovensko-privat.sk - priváty Slovenska

Zoznam privátov, penziónov, hotelov a kúpalisiek na Slovensku. Ubytovacie zariadenia a turistické atrakcie. Plánovanie dovolenky - fotogaléria, mapa Slovenska a kurzový lístok.

http://www.slovensko-privat.sk/

El Salvador - raj na zemi

Sprievodca El Salvadorom, krásnou krajinou prekrásnej prírody, čarovných miest, kultúry a indiánov. Dotknite sa zľahka blízkeho Hondurasu či koralového raja ostrova Roatan. Teraz všetko ešte bližšie, ako inokedy predtým.

http://elsalvador.sk/

Air letenky.sk -

Nekomerčný, informačný web zaoberajúci sa leteckou dopravou, obsahujúci porovnanie nízkonákladových leteckých spoločností a rozsiahleho turistického sprievodcu po krajinách Európy a sveta.

http://www.airletenky.sk/

Moje Slovensko.sk - výborný sprievodca po Slovensku

Recenzie, správy a atrakcie z cestovného ruchu.

http://www.mojeslovensko.sk/

Nemčina.Truchla.sk - preklady, tlmočenie a sprievodcovstvo z a do nemeckého jazyka

PhDr. Eva Trúchla - profesionálne prekladateľské služby z a do nemeckého jazyka, tlmočenie a sprievodcovské služby v Bratislave a okolí. Preklady s overením okrúhlou pečiatkou so štátnym znakom.

http://www.nemcina.truchla.sk/

Ajaco.sk - história Prahy

Fotky z hlavného mesta českej republiky Prahy a zopár slov z histórie.

http://www.ajaco.sk/

Chorvátsko - turistický sprievodca, informácie

Turistický sprievodca Chorvátskom, nájdite všetky pamiatky, múzeá, zaujímavosti a atrakcie Chorvátska. Súčasťou sú aj cestopisy, recenzie ubytovania a podnikov, fotoalbumy a ďalší uživateľský obsah.

http://chorvatsko.somturista.sk/

Dovolenka na výletnej lodi

Top 3x

Sprievodca pri plánovaní dovolenky na výletnej lodi. Praktické informácie o výletných plavbách, osobné skúsenosti, tipy a rady ako nájsť tú pravú okružnú plavbu, ako si vybrať kajutu, nápojový balíček, na čo si treba dať pozor, odpovede na ďalšie otázky a diskusia.

http://www.dovolenka-na-lodi.sk/