Zábavné podniky

Westernové-městečko.cz - Wildwest City v Boskovicích

WildWest City je zábavný prírodní park v štýle divokého západu. Denne predstavenia Poklad na Striebornom jazere a WildWest Show Buffalo Billa. Výlety, firemní akcie, vychádzky na koňoch, nočné predstavenia, country bál, ubytovanie a stravovanie v mestečku.

http://www.westernove-mestecko.cz/

Prater.pmc-nm.sk - Viedeňský zábavný park Prater

Stránky sa venujú najznámejšiemu európskemu zábavnému parku Wiener Prater, kde každý nájde spôsob ako prežiť nezabudnuteľné chvíle.

http://prater.pmc-nm.sk/

VIX Kežmarok.sk - zábavné centrum VIX Kežmarok

VIX zábavné centrum je štýlová kaviareň so skvelou kávou a herňou, ktorá ponúka 8 výherných hracích strojov s jackpotom a 2 videolotérie.

www.vixkezmarok.sk

AZ Europe – európsky zábavno-informačný portál

Európsky zábavno-informačný portál určený pre všetkých. Ak hľadáte vhodné ubytovanie, miesto, kde sa dá dobre najesť, lekára, dobrú stavebnú firmu, spôsob ako sa zabaviť alebo dozvedieť sa čo sa deje doma a vo svete, AZ Europe je na to najlepšie miesto.

http://az-europe.eu/

Bratilicious - najlepšie podniky v Bratislave

Neviete kam ísť na pivo, obed či večeru? Máte chuť na kvalitnú Plzeň alebo pizzu? Nás blog vám prezradí, kde sa to v Bratislave oplatí.

http://bratilicious.com/

Sedria Caffe Bar - Banská Bystrica

Každý fanúšik dobrej kávy a osviežujúcich drinkov si príde na svoje. Príjemné priestory našej kaviarne Vám poskytnú pohodlie, nájdete u nás bezplatné WiFi. K dispozícii je denná tlač. V kaviarni je dovolené fajčiť. Parkovanie priamo pred kaviarňou.

http://caffesedria.business.site/